ویترین کسب و کارت را به ما بسپار

طراحی سایت

ما تمام فرایند ایجاد یک وبسایت اینترنتی را انجام میدهیم و از ابتدا تا آخر آن را  با بهترین و جدیدترین امکانات برای شما طراحی میکنیم.

تعرفه خدمات طراحی سایت

پنل برنزی

پنل برنزی

درج SSL

هاست یکساله یا شش ماهه

دامنه .IR

درگاه پرداخت زرین پال 

ساخت سه الی پنج بنر برای سایت

پشتیبانی سه ماهه

ویدیو های آموزشی کار با پنل

پنل نقره ای

پنل نقره ای

درج SSL

هاست یکساله یا شش ماهه

دامنه .IR و .COM

درگاه پرداخت زرین پال 

افزونه های لازم

ساخت سه الی پنج بنر هر ماه تا شش ماه

پشتیبانی شش ماهه

ویدیو های آموزشی کار با پنل

پنل طلایی

پنل طلایی

درج SSL

هاست یکساله قوی

دامنه .IR و .COM

قالب و افزونه های لازم

درگاه پرداخت زرین پال

ساخت پنج الی ده بنر هر ماه در یکسال

پشتیبانی یکساله

ویدیو های آموزشی کار با پنل

طراحی سایت زندینو

  همه شما عزیزان می دانید که امروزه همه کسب و کار ها رو به اینترنتی شدن هستند و ممکن است شما هم به این فکر افتاده باشید که کسب و کار خودتان را با اینترنتی کردن گسترش دهید و خدمات خود را تا حد امکان بزرگ کنید که برای این کار لازم است بدانید اولین قدم طراحی یک سایت

استاندارد با حوزه کاری خودتان است که برای این کار لازم است چند نکته را بدانید که همه آنها را کامل بررسی می کنیم.

در مرحله اول برای طراحی وبسایت خود می توانید به تیم زندینو تحت نظارت متخصصین طراحی سایت اعتماد کنید و طراحی سایت خود را به ما بسپارید تا افتخار کمک به شروع کسب و کار اینترنتی شما عزیزان نسیب ما بشود و بتوانیم در این را شما را همراهی کنیم.

زندینو دارای کار آموخته ترین افراد در حوزه طراحی سایت می باشد تا بتواند زیبا ترین و استاندارد ترین وبسایت ها را متناسب با حوزه کاریتان برایتان طراحی و راه اندازی کند.

ممکن است خیلی از شما این دغدغه را داشته باشید که بعد از طراحی سایت چیکار کنیم ؟ ما که چیزی از مدیریت وبسایت بلد نیستیم پس چگونه آن را مدیریت کنیم ؟ 

اما نگران نباشید ما در مجموعه زندینو این مورد را به خوبی مدریریت کردیم و بعد از طراحی سایت مورد نظر شما آموزش های با زبان ساده در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید سایت خودتان را مدیریت کنید یا اگر هم شرایط مدیریت سایت را نداشتید می توانید این امر را به متخصصین آژانس دیجیتال مارکتینگ زندینو بسپارید.

برای رهایی از سردرگمی می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره ببرید و نقشه را ایده آل را رایگان در یافت کنید که برای افراد نزدیک به ما به صورت حضوری به دفتر مرکزی زندینو که در مهاباد واقع است مراجعه کنند و برای افراد دیگر در شهر های دیگر ایران می توانند به صورت اینترنتی و آنلاین از پشتیبانی رایگان ما برای شروع کسب و کار اینترنتی خود بهره ببرند.

مشاوره رایگان طراحی سایت

آدرس ایمیل

seyedafshindadgarzandino@gmail.com