با تبلیغات در زندینو از پیجت میلیونی درامد کسب کن

تبلیغات اینستاگرام

زندینو در زمینه تبلیغات گسترده با داشتن پیج هایی بسیار قوی و داشتن انواع پک های اقتصادی و حرفه ای تخصص داشته و باعث موفقیت پیج شما می شود.

111111111111_auto_x2

تبلیغات اینستاگرام

اولین اصل در تبلیغات گسترده طراحی یک تیزر درست و تست کردن آن است در قدم بعدی شناسایی پیج های هدف و دادن تبلیغات اولیه به آنهاست این شکل تبلیغ به دو صورت پست و استوری انجام می گیرد. در این مدل تبلیغ تعرفه تبلیغات بر اساس بازدید های صورت گرفته از تیزر پرداخت می شود. و پول اضافی به کسی پرداخت نخواهد شد. توجه کنید مهم ترین اصل این تبلیغ طراحی یک تیزر قدرتمند که تعداد کلیک بالایی را جذب خود کند می باشد پس در ساخت آن دقت نمایید.

تبلیغات گسترده بر اساس تعرفه ها (VIP تا پیج ها ) :

این نوع تبلیغات یکی از پرطرفدارترین تبلیغات های حال حاضر می باشد. همان طور که می دانید تبلیغات هزینه های سنگینی دارد . و اشتباه کردن در این امر می تواند شما را به کلی از گردونه رقابت خارج کند اما بلعکس اگر شما برنامه ریزی درستی در تبلیغات داشته باشید و بتوانید نتایج عالی از تبلیغات بگیرید نه تنها برای شما هزینه ای ندارد بلکه چند برابر آن را برایتان باز می گرداند.

اما چیکار باید کرد تا میزان خلا را کمتر کنیم ؟

آژانس ما سال هاست که در این فضا فعالیت می کند و به بسیاری از کسب و کارها کمک کرده تا بهترین نتایج ممکن را از تبلیغات بگیرند در این مدل شما مبلغی را جهت تبلیغ آماده کرده اید مثلا ۵ میلیون تومان یا ۱۰ ملیون تومان. اول اینکه شما باید یک تیزر حرفه ای داشته باشید که به شدت جلب توجه کند اگر ندارید مهم نیست ما برایتان خواهیم ساخت و بعد از این که تیزر تایید و تست شد . پیج های برتری که در چند ماه اخیر بیشترین بازدهی را داشته اند . به شما معرفی می شوند و شما چند مورد از آنها را انتخاب می کنید.