دیزاین و بنر های سایتت نزد ماست

گرافیک

ساخت با کیفیت ترین و حرفه ای ترین بنرها در تمام زمینه ها برای سایت و پیجت نزد تیم ماست و ادیت حرفه ای ویدیو ها برای پیج و هر نوع ادیتی رو از رندینو بخواه.

خدمات گرافیک

گرافیک

1-ساخت انواع لوگوموشن

2-طراحی لوگو حرفه ای

3-طراحی انواع هایلات و دیزاین برای پست اینستاگرام

4-طراحی انواع بنر های حرفه ای برای سایت

5-طراحی انواع کارت ویزیت تک رو و در رو

1-ساخت انواع لوگوموشن

2-طراحی لوگو حرفه ای

3-طراحی انواع هایلات و دیزاین برای پست اینستاگرام

4-طراحی انواع بنر های حرفه ای برای سایت

5-ادیت حرفه ای ویدیو ها با پریمیر

و تمامی خدمات گرافیکی دیگر

تغرفه گرافیک زندینو

در زمینه طراحی سایت شما با مهارت های طراحی سایت فقط می توانید چهارچوب سایت را طراحی کنید و برای زیبایی وبسایت خود نیاز به مهارت های گرافیکی دارید و با طراحی بنر و کاروسل ها گرافیکی و کاور محصولات می توانید جلوه زیبایی به ظاهر وبسایت خود بدهید با یک مثال کاربرد گرافیک در طراحی وبسایت را برایتان بیان خواهم کرد.

اگر وبسایت خود را یک مغازه در نظر بگیرید وبسایت شما خود مغازه است و ویترین مغازه همان خدمات گرافیکی است و هر مغازه ای بدون ویترین زیبا مشتری را به خود جذب نمی کند پس شما هم اگر می خواهید کسب و کار خود را اینترنتی کنید پس از افتتاح مغازه یعنی طراحی سایت نیاز به ویترین زیبا یعنی خدمات گرافیکی دارید تا مخاطب را در وبسایت خود نگه دارید و او را تبدیل به مشتری کنید.

برای دیزاین وبسایت خود یک راه مطمین را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید تا با راه های گرافیکی کردن وبسایت خودتان آشنا بشوید:

شما عزیزان می توانید برای خدمات گرافیکی کسب و کار خودتان به تیم زندینو اعتماد کنید. زندینو خدمات گرافیکی شما را توسط کار آموخته ترین گرافیست ها به عهده می گیرد و هر خدماتی که نیاز داشته باشید با کمال افتخار در اختیار شما عزیزان قرار می دهد از جمله این خدمات می توان به طراحی بنر، لوگو، لوگو موشن، تیزر تبلیغاتی، طراحی کارت ویزیت،طراحی کاور محصولات،طراحی کاروسل و… اشاره کرد.

جهت راهنمایی و مشاوره رایگان می توانید با تیم زندینو در ارتباط باشید که برای افرادی که به شهرستان مهاباد نزدیک هستند به دفتر مرکزی زندینو در مهاباد مراجعه کنند و مشاوره رایگان دریافت کنند و برای افرادی که در نقاط دیگر ایران هستند می توانند به صورت اینترنتی و آنلاین با ما در ارتباط باشند و مشاوره اینترنتی و رایگان دریافت کنند.

مشاوره رایگان گرافیک

آدرس ایمیل

kafshdoozierfan@gmail.com