دیزاین و بنر های سایتت نزد ماست

گرافیک

ساخت با کیفیت ترین و حرفه ای ترین بنرها در تمام زمینه ها برای سایت و پیجت نزد تیم ماست.

گرافیک زندینو

در زمینه طراحی سایت شما با مهارت های طراحی سایت فقط می توانید چهارچوب سایت را طراحی کنید و برای زیبایی وبسایت خود نیاز به مهارت های گرافیکی دارید و با طراحی بنر و کاروسل ها گرافیکی و کاور محصولات می توانید جلوه زیبایی به ظاهر وبسایت خود بدهید با یک مثال کاربرد گرافیک در طراحی وبسایت را برایتان بیان خواهم کرد.

اگر وبسایت خود را یک مغازه در نظر بگیرید وبسایت شما خود مغازه است و ویترین مغازه همان خدمات گرافیکی است و هر مغازه ای بدون ویترین زیبا مشتری را به خود جذب نمی کند پس شما هم اگر می خواهید کسب و کار خود را اینترنتی کنید پس از افتتاح مغازه یعنی طراحی سایت نیاز به ویترین زیبا یعنی خدمات گرافیکی دارید تا مخاطب را در وبسایت خود نگه دارید و او را تبدیل به مشتری کنید.

برای دیزاین وبسایت خود دو راه را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید تا با راه های گرافیکی کردن وبسایت خودتان آشنا بشوید:

در مرحله اول می توانید برای خدمات گرافیکی کسب و کار خودتان به تیم زندینو اعتماد کنید. زندینو خدمات گرافیکی شما را توسط کار آموخته ترین گرافیست ها به عهده می گیرد و هر خدماتی که نیاز داشته باشید با کمال افتخار در اختیار شما عزیزان قرار می دهد از جمله این خدمات می توان به طراحی بنر، لوگو، لوگو موشن، تیزر تبلیغاتی، طراحی کارت ویزیت،طراحی کاور محصولات،طراحی کاروسل و… اشاره کرد.

در غیر این صورت اگر می خواهید از خلاقیت و ایده های خوتان برای دیزاین وبسایت و کسب و کارتان استفاده کنید و کسب و کار خودتان را صفر تا صد به عهده خودتان بگیرید می توانید با آموزش های زندینو در مورد گرافیک همراه باشید و صفر تا صد گرافیک وبسایت را اصولی فرا بگیرید و تمامی ایده های خود را به صورت گرافیکی و جذاب روی وبسایت خودتان پیاده کنید.

از جمله ابزار هایی که در آموزش های زندینو فرا می گیرید عبارت اند از : فتوشاپ، پریمیر، افترافت، الیستیتور و…  هستند که با فرا گیری این چند ابزار متناسب به نیاز خودتان می توانید با خیال راحت بر مهارت های خودتان تکیه کنید و کسب و کار خود را مدیریت کنید و در صورت تمایل هر چند وقت یکبار دیزاین وبسایت خود را به سلیقه خودتان عوض کنید.

جهت راهنمایی و مشاوره رایگان می توانید با تیم زندینو در ارتباط باشید که برای افرادی که به شهرستان مهاباد نزدیک هستند به دفتر مرکزی زندینو در مهاباد مراجعه کنند و مشاوره رایگان دریافت کنند و برای افرادی که در نقاط دیگر ایران هستند می توانند به صورت اینترنتی و آنلاین با ما در ارتباط باشند و مشاوره اینترنتی و رایگان دریافت کنند.

مشاوره رایگان گرافیک

آدرس ایمیل

kafshdoozierfan@gmail.com